Kıratlı Anahtar

Garaj Bariyer Kumanda Kopyalama

Kumanda çoğaltma, kumanda tanıtma, kumanda kopyalama, kumanda silme, kumanda alıcı kart tamiri hizmetleri servisimizde en hızlı şekilde en uygun fiyatlarla güvenle yapılmaktadır.

KIRATLI KİLİT GARAJ ve KEPENK KUMANDA KOPYALAMA

Kıratlı Anahtar

Gaziantep Kıratlı Kilit Anahtar


PROFESYONEL KUMANDA KOPYALAMA

Uzaktan kumanda kopyalama metodları tüm otomasyon sistemlerinde farklı olabilmektedir. Firmamıza ugrayan müşterilerimizin kumandaları kumanda kopyalama cihazları ile ölçüm yapılarak kodlama yoluna gidilir. Belli başlı markalar için orijinal kumandalar ile kopyalama yapmakta olup markası ne olursa olsun birçok markanın uzaktan kumandalarının kopyalamasını yapmaktayız. Uzaktan kumanda kopyalaması nasıl yapılır dediğinizde kumandanın özelliğini bilmemiz kumandanın rolink yada yarı rolink olup olmadığını bilmek gereklidir. Bu konuda firmamıza ugrayarak uzaktan kumanda kopyalatabilir yada orijinal kumandanızın yedeğini firmamızdan temin edebilirsiniz.

Garaj Kumandası

Tüm garaj, bariyer, otopark, kepenk, oto alarm, kumandalarınızı yedekliyor kopyalıyoruz. Kopyalanamaz denilen rolling kodlu ( değişken kodlu ) kumandalarınızı bile akıllı kumanda dediğimiz özel yazılımlı kumandalara aktarabiliyoruz. kimi elero, nees, nice, almatic, bft, gibi orijinal kumandalarada mevcuttur. ayıca şehir dışına kumanda gönderimi yapabiliyoruz telefonda teknik destek ile size kumandanızı nasıl tanıştıracağınızı çok basit bir şekilde nasıl yapılacağını tarif ediyoruz.

Çoğaltmak istediğiniz Garaj ve Kepenk kumandasının üzerinde marka yazmıyor ise Whatsapp'dan bize ulaşabilirisiniz. Kumanda çoğaltma işleminde kumandanın özelliğine bağlı olarak uzaktan kumanda kopyalama makinaları ile kumanda çoğaltma veya orijinal kumandalarda garaj başında alıcı hafızasına kumanda tanıtma işlemi ile kumanda çoğatlma işlemleri yapmaktayız. Garaj ve kepenk kumandalarınız, arıza durumlarında tamir ve bakım yapabiliyoruz. Kayıp ve çalıntı kepenk kumandalarınız için uyumlu marka modellerde garaj ve kepenkleriniz için orijinal kumanda tedarik edebiliyoruz.

https://kiratlikilit.com.trÖzellikle yetkili belge dahilinde bu konuda eğitim almış profesyonel bir kadro bünyesinde sizleri en iyi desteği sağlamaktan gurur duyarız. Mobil hizmeti kapsamında verdiğiniz adrese kısa süre içerisinde ulaşarak, kilitlerinizdeki problemi hızlı bir şekilde çözüyor; çilingir hizmeti konusunda sizlere kusursuz bir hizmet sağlıyoruz.

Üstelik sadece Kumanda Kopyalama desteği değil, aynı zamanda onların ve bakım hizmetleri ile birlikte arızalı ve kırılmış kumandalarıda tamir ediyoruz.

Ayrıca anahtar kopyalama hizmeti, kilit değişimi gibi daha birçok değişik seçenek dahilinde çilingir hizmeti için bir telefon kadar uzağınızdayız.

https://kiratlikilit.com.tr

Tüm kumanda markaları sorunsuz kopyalanır.

Anahtarcı
ve Çilingir
Hizmeti İçin

Arayın